Publications Office of the EU
Nizozemsko-Hardinxveld-Giessendam: Výstavba nábřežních zdí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Hardinxveld-Giessendam: Výstavba nábřežních zdí

  • Zveřejněno
    30/05/2018
  • Lhůta
    15/11/2018
  • Udělení zakázky
    07/01/2019
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gemeente Hardinxveld-Giessendam
Místo plnění
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL Nederland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45243600 Výstavba nábřežních zdí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,700,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,916,000.00 EUR
Číslo nabídky
Bestek RAW 0131 -111533
Popis

Het project betreft een reconstructie van een deel van de haven van Boven- Hardinxveld in opdracht van de gemeente Hardinxveld-Giessendam. Voor een nadere beschrijving van de werkzaamheden wordt verwezen naar de Inschrijvingsleidraad, hoofdstuk 2, en het bestek inclusief besteksbijlagen

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: www.tenderned.nl
Obec: Hardinxved-Giessendam
Kód NUTS: NL
Země: NLD
Hlavní adresa: http://www.tenderned.nl
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/f4f9948fc19faaf9b453015653252ac3
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,700,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,916,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: B.V. Aannemingsbedrijf De Klerk
Poštovní adresa: Sasdijk 10
Obec: Werkendam
PSČ: 4251 AA
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.