Publications Office of the EU
Belgie-Lutych: Služby v oblasti elektrické energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Belgie-Lutych: Služby v oblasti elektrické energie

  • Zveřejněno
    23/02/2013
  • Lhůta
    18/04/2013
  • Otevírání nabídek
    18/04/2013
  • Udělení zakázky
    08/07/2013
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Régie des bâtiments - Wallonie Région Est
Místo plnění
NUTS code: BE331 Arr. Huy
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71314100 Služby v oblasti elektrické energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
WRE-2012/610141/161E-F03
Popis

Huy – Prison – rue de Résistance
Určení úřadu, který bude odpovědný za studii elektrické energie a elektromechaniky pro obnovu elektrických zařízení (silné proudy a nízké proudy). Tato studie se týká renovace a modernizace stávajících budov.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Régie des Bâtiments
Poštovní adresa: avenue E.Digneffe, 24
Obec: Liege
PSČ: 4000
Země: BEL
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/04/2013 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: S.A. FELGEN & Associés Engineering
Poštovní adresa: Rue Robert Stümper, 14
Obec: Luxembourg
PSČ: 2557
Země: LUX
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.