Publications Office of the EU
Najem analizatora parametrów krytycznych dla Oddziału Intensywnej Terapii wraz z dostawą niezbędnych odczynników i materiałów eksploatacyjnych przez okres 36 miesięcy (minimum 400 testów miesięcznie – 14 400 testów przez okres 36 miesięcy), integracja analizatora z systemem HIS AMMS firmy Asseco - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Najem analizatora parametrów krytycznych dla Oddziału Intensywnej Terapii wraz z dostawą niezbędnych odczynników i materiałów eksploatacyjnych przez okres 36 miesięcy (minimum 400 testów miesięcznie – 14 400 testów przez okres 36 miesięcy), integracja analizatora z systemem HIS AMMS firmy Asseco

  • Zveřejněno
    17/01/2025
  • Lhůta
    28/01/2025
  • Otevírání nabídek
    28/01/2025
  • Udělení zakázky
    21/02/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL912 Warszawski wschodni
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38434000 Analyzátory
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
161,379.00 PLN
Číslo nabídky
DZP.26.141.2024
Popis

Przedmiotem zamówienia jest: Najem analizatora parametrów krytycznych dla Oddziału Intensywnej Terapii wraz z dostawą niezbędnych odczynników i materiałów eksploatacyjnych przez okres 36 miesięcy, integracja analizatora z systemem HIS AMMS firmy Asseco VIII WYKAZ PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH 1. Zamawiający w celu potwierdzenia zgodności zaoferowanych dostaw żąda złożenia wraz z ofertą wymienionych poniżej przedmiotowych środków dowodowych: 1) Oświadczenie, że zaoferowany asortyment został dopuszczony i wprowadzony do obrotu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych oraz posiada aktualne deklaracje zgodności i certyfikaty jednostki notyfikowanej- dotyczy oferowanych odczynników- treść oświadczenia wpisana w formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do swz. 2) Deklaracja zgodności – dokument wystawiany przez producenta wyrobu albo jego upoważnionego przedstawiciela- dotyczy analizatora 3) Certyfikat zgodności – dokument wydawany przez jednostkę notyfikowaną w zakresie wyrobów medycznych, poświadczający przeprowadzenie procedur oceny zgodności. (dotyczy wyrobów medycznych zakwalifikowanych do klas: I sterylna, I z funkcją pomiarową, II A, IIb, III oraz zgodnie z dyrektywą unijną 98/79 wyroby klas A i B) -dotyczy analizatora 4) Karta katalogowa analizatora potwierdzająca parametry techniczne sprzętu zawarte w specyfikacji technicznej (załącznik nr 4 do swz) 5) Karty katalogowe/ ulotki/ inne materiały zawierające nazwę handlową i nr katalogowy dla zaoferowanych materiałów zużywalnych. 2. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowe środki dowodowe zostały sporządzone w formie elektronicznej i opatrzone podpisem kwalifikowanym przez Wykonawcę. 3. W sytuacji, gdy przedmiotowe środki dowodowe zostały sporządzone w formie elektronicznej i opatrzone podpisem kwalifikowanym przez ich wystawcę (upoważniony podmiot) należy przekazać je w takiej formie. 4. W przypadku, gdy przedmiotowe środki dowodowe zostały wystawione w formie papierowej należy przekazać cyfrowe odwzorowanie dokumentu opatrzone podpisem kwalifikowanym przez wykonawcę 5. W sytuacji, gdy Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wymienionych w pkt od 2) do 5) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienie w wyznaczonym terminie. 6. Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych wymienionych w pkt 1). Oferty, które nie będą zawierały przedmiotowych środków dowodowych zostaną odrzucone na podstawie art. 226 ust. 5 ustawy PZP. 1. Wykaz oświadczeń składanych wraz z ofertą: 1) Oświadczenie o wykazaniu braku podstaw do wykluczenia z postępowania sporządzone w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający informuje, że Wykonawca przy wypełnianiu oświadczenia na formularzu JEDZ może wykorzystać również narzędzie dostępne na stronie: https://espd.uzp.gov.pl/ a) Oświadczenie stanowi wstępne potwierdzenie, że wykonawca nie podlega wykluczeniu odpowiednio na dzień składania ofert b) Oświadczenie, składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Oświadczenie ma wykazać brak podstaw do wykluczenia każdego z wykonawców. 2) Zamawiający informuje, że Wykonawca może wykorzystać dokument (JEDZ) złożony w odrębnym postępowaniu o udzielenie zamówienia, jeżeli potwierdzi, że informacje w nim zawarte pozostają prawidłowe. 3) Oświadczenie, ż Wykonawca nie podlega wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 Ustawy sankcyjnej oraz art. 5k. Rozporządzenia UE - treść oświadczenia zawarta w formularzu ofertowym XII OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY 1. Wykonawca zobowiązany jest złożyć na dzień składania ofert: a) Formularz ofertowy z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ b) Formularz cenowy z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1A do SWZ. c) Specyfikacja techniczna analizatora – załącznik nr 4 do SWZ d) Oświadczenie Wykonawcy, że nie podlega wykluczeniu (JEDZ) - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. e) Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozdz. VIII SWZ pkt 1) - oświadczenie f) Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozdz. VIII SWZ pkt od 2) do 5) g) Pełnomocnictwo ( o ile dotyczy) UWAGA!!! Dokumenty i oświadczenia własne Wykonawcy (pkt XII.1. a)b)c)e) stanowią integralną cześć oferty i w związku z tym nie podlegają uzupełnieniu. Brak tych dokumentów stanowi o nieważności złożonej oferty.

Metoda podání
Elektronicky:
https://spskgruca.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://spskgruca.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/01/2025 10:00
Způsob zadání zakázky
cena 100 %
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
161,379.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Werfen polska Sp. z o.o.
Poštovní adresa:
Obec: Warszawa
PSČ: 00-838
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.