Publications Office of the EU
Itálie-Olbia: Vozidla pro lisování odpadků - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Itálie-Olbia: Vozidla pro lisování odpadků

  • Zveřejněno
    27/12/2023
  • Lhůta
    06/02/2024
  • Otevírání nabídek
    06/02/2024
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
CONSORZIO INDUSTRIALE PROVINCIALE NORD EST SARDEGNA - GALLURA
Místo plnění
NUTS code: ITG2D Sassari
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITG2 Sardegna
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34144512 Vozidla pro lisování odpadků
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
416,340.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
502-2022
Popis

Zakázka se týká dodávky použitého lisu na odpad typu Bomag RB1172 RB-4 nebo rovnocenného pro použití v oblasti hygieny životního prostředí společnosti CIPNES Gallura s 36měsíční běžnou údržbou „Full Service“, jak je podrobně popsáno ve zvláštních specifikacích pro nabídky připojených k zadávací dokumentaci.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: CONSORZIO INDUSTRIALE PROVINCIALE NORD EST SARDEGNA - GALLURA
Poštovní adresa: via Zambia, 7
Obec: Olbia
Kód NUTS: ITG2
PSČ: 07026
Země: ITA
Kontaktní osoba: Ing. Giovanni Maurelli
Hlavní adresa: http://www.cipnes.it
Elektronicky:
https://cipnes.acquistitelematici.it/list/tender/procedure-gara
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/02/2024 16:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
416,340.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.