-
Zveřejněno19/12/2022
-
Lhůta27/01/2023
-
Otevírání nabídek27/01/2023
-
Dnes31/08/2026
Nástroje
Itálie-Ravenna: Anestézie a resuscitace
GARA A PROCEDURA APERTA PER LA CONCLUSIONE DI 1 ACCORDO QUADRO CON PIù OPERATORI ECONOMICI PER LA FORNITURA DI VENTILATORI POLMONARI PER TERAPIE INTENSIVE. BASE D’ASTA DELL’APPALTO PARI A € 400.000,00 (IVA ESCLUSA).
Úřední název: Azienda USL della Romagna
Národní registrační číslo: 7267599
Poštovní adresa: Via De Gasperi 8
Obec: Ravenna
Kód NUTS: ITH57
PSČ: 48121
Země: ITA
Kontaktní osoba: CLAUDIA CATTANO
Hlavní adresa: http://intercenter.regione.emilia-romagna.it
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.