Publications Office of the EU
Rumunsko-Pitesti: Technická asistence - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Pitesti: Technická asistence

  • Zveřejněno
    04/07/2015
  • Lhůta
    16/09/2015
  • Udělení zakázky
    16/08/2016
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: RO311 Argeş
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71356200 Technická asistence
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
22,796,945.00 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
14,321,878.04 RON
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Obiectivul general al proiectului de Asistenta Tehnica este acela de a se asigura elaborarea documentatiilor necesare in vederea obtinerii finantarii proiectului de investitii din fondurile europene destinate perioadei de programare 2014-2020, asigurandu-se asfel, continuarea strategiei locale pentru dezvoltarea sectorului de apa si apa uzata si indeplinirea obligatiilor Tratatului de Aderare a Romaniei la Uniunea Europeana, precum si a legislatiei specifice nationale si europene in sectorul de apa/apa uzata. Pentru detalii vezi Cap. 3.1.1 – Obiective generale ale Asistentei Tehnice din caietul de sarcini.
Valoarea estimata fara TVA: 22 796 945 RON din care 0 RON reprezinta cheltuielile diverse si neprevazute, respectiv 0 % din valoarea de referinta.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
22,796,945.00 RON
Konečná hodnota zakázky
14,321,878.04 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: SC TPF Cproject SRL
Poštovní adresa: Str. Elev Stefanescu nr. 6, bl. 463, sc. 1, ap. 23
Obec: Bucuresti
PSČ: 021687
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.