Publications Office of the EU
Německo-Neuendettelsau: Síťová infrastruktura - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Neuendettelsau: Síťová infrastruktura

  • Zveřejněno
    11/06/2021
  • Lhůta
    14/07/2021
  • Otevírání nabídek
    14/07/2021
  • Udělení zakázky
    23/07/2021
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
DIAKONEO KdöR Bau- und Immobilienmanagement
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE256 Ansbach, Landkreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
32424000 Síťová infrastruktura
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
43,737.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Erweiterung der bestehenden Dateninfrastruktur um ein WLAN Netz in der Berufsschule für Pflege in Ansbach (Los 1) und in der Berufsschule
für Pflege in Roth (Los 2).

Metoda podání
Elektronicky:
www.staatsanzeiger-eservices.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/07/2021 10:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.