Publications Office of the EU
Neubau der A 26 Stade - Hamburg, BA 4, Umbau Hafenbahn Hausbruch-Waltersdorf, Vorbereitung, Bauoberleitung und Überwachung der Baumaßnahme - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Neubau der A 26 Stade - Hamburg, BA 4, Umbau Hafenbahn Hausbruch-Waltersdorf, Vorbereitung, Bauoberleitung und Überwachung der Baumaßnahme

  • Zveřejněno
    03/04/2025
  • Lhůta
    11/04/2025
  • Otevírání nabídek
    11/04/2025
  • Udělení zakázky
    07/05/2025
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
DEGES Deutsche Einheit Fernstraßenplanungs- und -bau GmbH
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE300 Berlin
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71300000 Technicko-inženýrské služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
690,997.75 EUR
Číslo nabídky
A706340140
Popis

Neubau der A 26 Stade - Hamburg, Bauabschnitt 4, Landesgrenze NI/HH - AK HH-Süderelbe Umbau Hafenbahn Hausbruch - Waltersdorf Vorbereitung, Bauoberleitung und Überwachung der Baumaßnahme

Metoda podání
Elektronicky:
https://vergabe.deges.de
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://vergabe.deges.de
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/04/2025 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Preis
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
690,997.75 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: EDB Eisenbahndienstleistungen und Bahntechnik GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Reinbek
PSČ: 21465
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.