Publications Office of the EU
Francie-Besançon: Odklízení sněhu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Besançon: Odklízení sněhu

  • Zveřejněno
    24/05/2023
  • Lhůta
    19/06/2023
  • Otevírání nabídek
    20/06/2023
  • Udělení zakázky
    07/08/2023
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
departement du doubs
Místo plnění
NUTS code: FRC21 Doubs
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRC21 Doubs
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90620000 Odklízení sněhu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,044,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,044,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
5
Číslo nabídky
2023drit0005
Popis

secteurs Montbéliard Et Pontarlier L'Accord-Cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande. Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction. Le service hivernal concerne les routes départementales du département du Doubs. Les prestations portent principalement sur la réalisation des opérations d'intervention sur circuit, de salage et de raclage, comprenant la mise à disposition d'un véhicule avec chauffeur, équipé de moyen de salage et de raclage. Deux lots, seront dédiés à la réalisation de prestation d'écartement à la fraise

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.info
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/06/2023 08:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.