Publications Office of the EU
Итaлия-Павия: Услуги по разработване на софтуер за библиотеки - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Итaлия-Павия: Услуги по разработване на софтуер за библиотеки

  • Публикувано
    19/09/2022
  • Срок
    14/10/2022
  • Отваряне на оферти
    14/10/2022
  • Възложено
    31/05/2023
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Università degli Studi di Pavia
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ITC48 Pavia
Стопански сектор (основен код по CPV)
72212160 Услуги по разработване на софтуер за библиотеки
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,824,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
707,600.54 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Servizi di implementazione e gestione di una infrastruttura informativo-gestionale modello SaaS per le biblioteche dell’università di Pavia, nonché di un database di test e dei servizi di manutenzione ordinaria ed evolutiva, supporto specialistico e assistenza al cliente, suddiviso in due lotti

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Università degli Studi di Pavia
Пощенски адрес: Strada Nuova 65
Град: Pavia
Код по NUTS: ITC48
Пощенски код: 27100
Държава: ITA
Основен адрес: https://unipv.ubuy.cineca.it/PortaleAppalti/it/homepage.wp?
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
14/10/2022 14:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.