Publications Office of the EU
Итaлия-Рим: Посреднически услуги по операции със сгради - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Итaлия-Рим: Посреднически услуги по операции със сгради

  • Публикувано
    03/08/2021
  • Срок
    31/08/2021
  • Отваряне на оферти
    31/08/2021
  • Възложено
    23/09/2021
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Comando Generale dell'Arma dei Carabinieri - Centro Unico Contrattuale
Място на изпълнение
NUTS code: ITI43 Roma
Местоположение на купувача
NUTS code: ITI43 Roma
Стопански сектор (основен код по CPV)
70310000 Посреднически услуги по операции със сгради
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
193,200.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
184,003.68 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

rental service of premises for the conduct of written tests for the public competition for examinations for the enrollment of no. 2,929 Carabinieri students in four-year firm (CAR21).

Метод на подаване
По електронен път чрез:
www.acquistinretepa.it
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
31/08/2021 09:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
193,200.00 EUR
Окончателна договорна стойност
184,003.68 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: FIERA ROMA S.r.l.
Пощенски адрес: Via Portuense n. 1645/1647
Град: Roma
Пощенски код: 00148
Държава: ITA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.