Publications Office of the EU
Гepмaния-Бон: Електрическа енергия - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Бон: Електрическа енергия

  • Публикувано
    02/05/2014
  • Срок
    12/06/2014
  • Отваряне на оферти
    12/06/2014
  • Възложено
    24/06/2014
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stiftung caesar
Място на изпълнение
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
09310000 Електрическа енергия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
774,400.00 EUR
Референтен номер на търга
1160/V03/2014
Описание

Lieferung elektr. Energie (ohne Netznutzung) für die Stiftung caesar ab 1.8.2014-31.12.2017 mit der Option auf Verlängerung um 12 Monate; Lieferung an einer Abnahmestelle.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
12/06/2014 13:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
774,400.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SWM Versorgungs GmbH
Пощенски адрес: Emmy-Noether-Straße 2
Град: München
Пощенски код: 80992
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.