Publications Office of the EU
Cлoвaшкo-Bratislava: Услуги по поддържане на системи и оказване на помощ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cлoвaшкo-Bratislava: Услуги по поддържане на системи и оказване на помощ

  • Публикувано
    10/05/2022
  • Срок
    07/06/2022
  • Отваряне на оферти
    07/06/2022
  • Възложено
    03/08/2022
  • Днес
    07/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
72250000 Услуги по поддържане на системи и оказване на помощ
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
231,800.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
204,615.00 EUR
Референтен номер на търга
04/2022/PJ
Описание

Predmetom zákazky je technická podpora kontaktného centra. Cieľ zákazky je zabezpečenie technickej podpory pre
zmenové požiadavky kontaktného centra verejného obstarávateľa a pružné zabezpečenie požiadaviek a zmien na
funkcionalitu systému. Podrobný opis je uvedený v súťažných podkladoch.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/22500/summary
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/06/2022 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
231,800.00 EUR
Окончателна договорна стойност
204,615.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Slovanet, a. s.
Пощенски адрес: Záhradnícka 151
Град: Bratislava
Пощенски код: 82108
Държава: SVK
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.