Publications Office of the EU
Гepмaния-Lüdenscheid: Машини за обработване на данни (хардуер) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Lüdenscheid: Машини за обработване на данни (хардуер)

  • Публикувано
    25/05/2018
  • Срок
    03/07/2018
  • Отваряне на оферти
    03/07/2018
  • Възложено
    06/08/2018
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Märkischer Kreis
Място на изпълнение
NUTS code: DEA58 Märkischer Kreis
Местоположение на купувача
NUTS code: DEA58 Märkischer Kreis
Стопански сектор (основен код по CPV)
30210000 Машини за обработване на данни (хардуер)
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
206,800.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
18-51-L-51
Описание

Lieferung von 239 Desktop-PC, 382 TFT-Monitoren und 31 CAD-Rechner

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Märkischer Kreis
Пощенски адрес: Heedfelder Straße 45
Град: Lüdenscheid
Код по NUTS: DEA58
Пощенски код: 58509
Държава: DEU
Основен адрес: www.maerkischer-kreis.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
03/07/2018 12:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.