Publications Office of the EU
Aвcтpия-Виена: Програмиране и софтуерни консултантски услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aвcтpия-Виена: Програмиране и софтуерни консултантски услуги

  • Публикувано
    07/03/2022
  • Срок
    20/04/2022
  • Възложено
    07/12/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
AGES - Österreichische Agentur für Gesundheit und Ernährungssicherheit GmbH
Място на изпълнение
NUTS code: AT13 Wien
Местоположение на купувача
NUTS code: AT13 Wien
Стопански сектор (основен код по CPV)
72200000 Програмиране и софтуерни консултантски услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
10,000,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,000,000.00 EUR
Брой обособени позиции
10
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

IT Applikationsdienstleistungen mit den PHAROS Basistechnologien (ORACLE ADF & ORACLE Web Logic Suite), aber auch Dienstleistungen an Satellitensystemen, welche mittels API oder Schnittstellen an PHAROS angekoppelt sind.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: AGES - Österreichische Agentur für Gesundheit und Ernährungssicherheit GmbH
Пощенски адрес: Spargelfeldstraße 191
Град: Wien
Код по NUTS: AT13
Пощенски код: 1220
Държава: AUT
Основен адрес: www.ages.at
По електронен път чрез:
https://gv.vergabeportal.at/Detail/121073
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.