Publications Office of the EU
Фpaнция-Riom: Строителни работи, свързани с озеленяването - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Riom: Строителни работи, свързани с озеленяването

  • Възложено
    02/09/2014
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Riom Communauté
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45112700 Строителни работи, свързани с озеленяването
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
13,133.00 EUR
Референтен номер на търга
RC14002
Описание

Aménagement de la Coulée verte à Mozac.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
13,133.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Société travaux de l'environnement
Пощенски адрес: 7 avenue de l'Europe
Град: Cournon-d'Auvergne
Пощенски код: 63800
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.