Publications Office of the EU
Trockenbauarbeiten Staubschutz Spange F - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Trockenbauarbeiten Staubschutz Spange F

  • Публикувано
    19/03/2025
  • Срок
    23/04/2025
  • Отваряне на оферти
    23/04/2025
  • Възложено
    20/05/2025
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Staatliches Bauamt München 2
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
45324000 Работи по поставяне на изолационни гипсови плоскости
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
79,802.84 EUR
Референтен номер на търга
25E0093
Описание

Die ca. 500m2 Staubschutzwande sind baugleich einer Schachtwand auszuführen. Diese sind als Baustelleneinrichtung zu verstehen und werden nach der Schadstoffsanierung und der Montage der BMA (ca. 5-6 Wochen) komplett wieder zuruckgebaut. Die Staubschutzwande werden nur in der Ebene 01 und U1 der Spange F erstellt. Die Staubschutzwande erfüllen keine Brandschutzanforderungen. Des Weiteren sind auch Staubschutzkonstruktionen aus Holz zu erstellen. Unter dem Staubschutz muss ein Durchgang für den öffentlichen Personenverkehr im Klinikum mit einer lichten Höhe von ca. 2,0m gewährleistet sein. Besondere Eingnungskriterien: Es sind grundsätzlich geprüfte Verfahren für Arbeiten mit geringer Exposition gemäß Nr. 2.10 Abs. 8 TRGS 519. BT 30: Bohren von Bohrlöchern in Wände und Decken mit asbesthaltiger Bekleidung - Bohrverfahren mit Direktabsaugung - zu verwenden. Ein entsprechender Befähigungsnachweis ist mit dem Angebot vorzulegen und ist die Voraussetzung für eine Beauftragung.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.meinauftrag.rib.de
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.meinauftrag.rib.de
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
23/04/2025 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: .
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 1
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
79,802.84 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Wayss & Freytag Ingenieurbau AG Bereich Süd
Пощенски адрес:
Град: München
Пощенски код: 81379
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.