Publications Office of the EU
Гepмaния-Aurich: Превозни средства, използвани за оказване на помощ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Aurich: Превозни средства, използвани за оказване на помощ

  • Публикувано
    05/09/2015
  • Срок
    22/10/2015
  • Отваряне на оферти
    22/10/2015
  • Възложено
    15/12/2015
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Landkreis Aurich -Abteilung für Zivil- und Feuerschutz, Rettungsdienst
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
34144200 Превозни средства, използвани за оказване на помощ
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
463,164.66 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
II-32/380
Описание

Für den Landkreis Aurich soll ein Einsatzleitfahrzeug 2 (ELW 2) beschafft werden. Die Beschaffung erfolgt in 2 Losen. Los 1 betrifft das Fahrgestell, Los 2 den Kofferaufbau einschließlich Beladung / Ausrüstung. Die Auslieferung des Fahrzeuges soll innerhalb von 14 Monaten nach Auftragserteilung erfolgen. Die beiden Auftragnehmer haben sich so abzustimmen, dass dieser Lieferzeitraum eingehalten werden kann. Aufgrund der hohen Verfügbarkeit des Einsatzleitfahrzeuges müssen die Möglichkeit der Ersatzteilversorgung und eine Qualifizierte Fachwerkstatt für Instandsetzung- und Servicearbeiten im Umkreis von max. 100 Km (Fahrgestell) bzw. max. 150 Km (Fahrzeugkoffer) von 26624 Südbrookmerland vorhanden sein.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
22/10/2015 11:00
Място на изпълнение
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.