Publications Office of the EU
Полша-Варшава: Услуги по създаване и поддържане на зелени площи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Варшава: Услуги по създаване и поддържане на зелени площи

  • Публикувано
    30/05/2022
  • Срок
    27/06/2022
  • Отваряне на оферти
    27/06/2022
  • Възложено
    27/07/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Място на изпълнение
NUTS code: PL2 Makroregion południowy
Местоположение на купувача
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Стопански сектор (основен код по CPV)
77310000 Услуги по създаване и поддържане на зелени площи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
435,280.82 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
347,445.57 PLN
Референтен номер на търга
GL.ROZ.2810.54.2022.MPS
Описание

Wykonanie robót utrzymaniowych wałów: obustronne obwałowanie rzeki Mlecznej w km 0+000-12+000 w m. Bieruń, Tychy, Katowice, gm. Bieruń, Tychy, Katowice - dwukrotne koszenie (rozmiar rzeczowy: 24,000 km) - etap I”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ oraz przedmiar prac stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Пощенски адрес: ul. Żelazna 59A
Град: Warszawa
Код по NUTS: PL911
Пощенски код: 00-848
Държава: POL
Основен адрес: www.przetargi.wody.gov.pl
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
27/06/2022 09:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
435,280.82 PLN
Окончателна договорна стойност
347,445.57 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: MENTRANS Franciszek Mencnarowski
Пощенски адрес:
Град: Rudzica
Пощенски код: 43-394
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.