Publications Office of the EU
Фpaнция-Тулуза: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на канализация за дъждовни води - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Тулуза: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на канализация за дъждовни води

  • Публикувано
    17/08/2016
  • Срок
    23/09/2016
  • Отваряне на оферти
    23/09/2016
  • Възложено
    29/11/2016
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ville de Toulouse
Място на изпълнение
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Местоположение на купувача
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Стопански сектор (основен код по CPV)
45232130 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на канализация за дъждовни води
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,519,798.00 EUR
Референтен номер на търга
16V079AO
Описание

Création et l'aménagement des chambres de pompages et canalisations de rejet des réseaux d'eaux pluviales de la Ville ainsi que des ouvrages de protection contre les crues de la Garonne. Cet aménagement comporte les travaux suivants: Études d'exécution, préfabrication des caissons déversoirs à poser dans les parapets de digue, création de chambres génie-civil, création de canalisations de refoulement, raccordement aux ouvrages pluviaux existants, mise en sécurité des chambres. Appel d'offres ouvert soumis aux dispositions des articles 25-I.1º et 67 à 68 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.marchespublics.toulouse-metropole.fr
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
23/09/2016 11:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
1,519,798.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SCAM Travaux publics SAS Pour le groupement SCAM/Sogatrap
Пощенски адрес: SCAM Travaux publics SAS 16 RN 88
Град: Garidech
Пощенски код: 31380
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.