Publications Office of the EU
Фpaнция-Анжер: Ваксини - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Анжер: Ваксини

  • Публикувано
    12/07/2016
  • Срок
    17/08/2016
  • Отваряне на оферти
    17/08/2016
  • Възложено
    06/10/2016
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Département de Maine-et-Loire
Място на изпълнение
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Местоположение на купувача
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Стопански сектор (основен код по CPV)
33651600 Ваксини
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
209.86 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
13
Референтен номер на търга
FCS/2016/14
Описание

Fourniture de vaccins humains pour les services départementaux.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Département de Maine-et-Loire
Национален регистрационен номер: 22490001900015
Пощенски адрес: Hôtel du Département — direction des finances, des affaires juridiques et de l'évaluation — place Michel Debré — CS 94104
Град: Angers Cedex 9
Код по NUTS: FR512
Пощенски код: 49941
Държава: FRA
Лице за контакт: Service de la commande publique et des assurances
Основен адрес: http://www.maine-et-loire.fr
По електронен път чрез:
https://www.anjoumarchespublics.fr
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
17/08/2016 15:00
Място на изпълнение
Код по СРV
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.