Publications Office of the EU
Pyмъния-Oradea: Реактиви и контрастни вещества - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pyмъния-Oradea: Реактиви и контрастни вещества

  • Публикувано
    18/07/2015
  • Срок
    28/08/2015
  • Отваряне на оферти
    31/08/2015
  • Възложено
    10/09/2015
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Spital Clinic Judetean de Urgenta Oradea
Място на изпълнение
NUTS code: RO111 Bihor
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33696000 Реактиви и контрастни вещества
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,108,809.00 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,194,348.60 RON
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Pachet reactivi biochimie pentru determinarea markerilor cardiaci compatibili cu analizorul Pathfast.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
31/08/2015 18:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
1,108,809.00 RON
Окончателна договорна стойност
1,194,348.60 RON
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Synttergy Consult SRL
Пощенски адрес: Str. Horea nr. 15, ap. 10
Град: Cluj-Napoca
Пощенски код: 400383
Държава: ROU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.