Publications Office of the EU
Унгapия-Budaörs: Наблюдение на околната среда за цели, различни от тези на строителството - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Унгapия-Budaörs: Наблюдение на околната среда за цели, различни от тези на строителството

  • Публикувано
    30/11/2013
  • Срок
    17/01/2014
  • Отваряне на оферти
    17/01/2014
  • Възложено
    03/02/2014
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
90711500 Наблюдение на околната среда за цели, различни от тези на строителството
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
155,000,000.00 HUF
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
149,646,000.00 HUF
Референтен номер на търга
P300B-4-01/14
Описание

Vállalkozási szerződés a Bodai Agyagkő Formáció (BAF) kutatási terület komplex monitoring rendszerének 2014-2017 közötti üzemeltetésére.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Radioaktív Hulladékokat Kezelő Kft.
Пощенски адрес: Paksi Kirendeltség, hrsz.: 8803/2, Titkárság (I. emelet 105–106. szoba)
Град: Paks
Пощенски код: 7031
Държава: HUN
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
17/01/2014 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
155,000,000.00 HUF
Окончателна договорна стойност
149,646,000.00 HUF
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Mecsekérc Környezetvédelmi Zrt.
Пощенски адрес: Esztergár Lajos u. 19.
Град: Pécs
Пощенски код: 7633
Държава: HUN
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.