Publications Office of the EU
Pyмъния-Drobeta-Turnu Severin: Услуги по пране и химическо чистене - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pyмъния-Drobeta-Turnu Severin: Услуги по пране и химическо чистене

  • Публикувано
    19/02/2015
  • Срок
    06/04/2015
  • Отваряне на оферти
    07/04/2015
  • Възложено
    30/04/2015
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Spitalul Judetean – Tr. Severin
Място на изпълнение
NUTS code: RO413 Mehedinţi
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
98310000 Услуги по пране и химическо чистене
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
302,400.00 RON
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Servicii de spalatorie si curatatorie uscata, conform caietului de sarcini, valoarea estimata (in functie de care se vor elabora si evalua ofertele) este de 403 200 RON (pana la 31.12.2015), iar valoarea maxima 604 800 RON reprezinta valoarea estimata cu suplimentari.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/04/2015 18:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
302,400.00 RON
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SC Budu Com Mixt SRL
Пощенски адрес: B-dul Tudor Vladimirescu nr. 71
Град: Drobeta-Turnu Severin
Пощенски код: 220037
Държава: ROU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.