Publications Office of the EU
Fourniture de titres de transport et organisation matérielle des déplacements de l'ENSTA Bretagne, en France et à l'étranger, pour raison de service - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fourniture de titres de transport et organisation matérielle des déplacements de l'ENSTA Bretagne, en France et à l'étranger, pour raison de service

  • Публикувано
    31/01/2024
  • Срок
    04/03/2024
  • Възложено
    17/04/2024
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
ESTM/EPA/ENSTA Bretagne
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: FRH02 Finistère
Стопански сектор (основен код по CPV)
63500000 Услуги на туроператори и на туристически агенции; спомагателни туристически услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,600,000.00 EUR
Референтен номер на търга
2024-0001
Описание

Fourniture de titres de transport et organisation matérielle des déplacements de l'ENSTA Bretagne, en France et à l'étranger, pour raison de service

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.marches-publics.gouv.fr
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: Prix des prestations : pondération 40 %
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
1,600,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: HAVAS VOYAGES
Пощенски адрес:
Град: SEVRES
Пощенски код: 92310
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.