Publications Office of the EU
Иcпaния-Onda: Електрическа енергия - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Onda: Електрическа енергия

  • Публикувано
    16/10/2015
  • Срок
    17/12/2015
  • Отваряне на оферти
    22/12/2015
  • Възложено
    13/01/2016
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Reciplasa, Reciclados de Residuos La Plana, S.A.
Място на изпълнение
NUTS code: ES522 Castellón / Castelló
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
09310000 Електрическа енергия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
240,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
251,915.46 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Suministro eléctrico de alta tensión.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
22/12/2015 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
240,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
251,915.46 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Iberdrola Clientes, S. A. U.
Пощенски адрес: av. Hermanos Bou, 139
Град: Castellón
Пощенски код: 12003
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.