Publications Office of the EU
Полша-Вроцлав: Фармацевтични продукти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Вроцлав: Фармацевтични продукти

  • Публикувано
    28/10/2019
  • Срок
    28/11/2019
  • Отваряне на оферти
    28/11/2019
  • Възложено
    19/12/2019
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
Място на изпълнение
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Местоположение на купувача
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Стопански сектор (основен код по CPV)
33600000 Фармацевтични продукти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,350,852.22 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,160,203.66 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
8
Референтен номер на търга
USK/DZP/PN-379/2019
Описание

Dostawa leków z programów lekowych – 8 zadań.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
Пощенски адрес: ul. Borowska 213
Град: Wrocław
Код по NUTS: PL514
Пощенски код: 50-556
Държава: POL
Лице за контакт: Anna Śmirska
Основен адрес: www.usk.wroc.pl
По електронен път чрез:
https://usk-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
28/11/2019 13:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.