Publications Office of the EU
Полша-Stalowa Wola: Услуги по предлагане на храни за консумация - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Stalowa Wola: Услуги по предлагане на храни за консумация

  • Публикувано
    13/07/2022
  • Срок
    16/08/2022
  • Отваряне на оферти
    16/08/2022
  • Възложено
    12/10/2022
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
Място на изпълнение
NUTS code: PL824 Tarnobrzeski
Местоположение на купувача
NUTS code: PL824 Tarnobrzeski
Стопански сектор (основен код по CPV)
55321000 Услуги по приготвяне на храни за консумация
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
9,351.00 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
137,000.00 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
7
Референтен номер на търга
ZP – II.271.130.2022
Описание

1. Przedmiotem zamówienia są usługi cateringowe dla uczestników projektu pn.:„MODELOWE ROZWIĄZANIA NA TRUDNE WYZWANIA Plan RozwojuLokalnego i Instytucjonalnego Stal owej Woli” (zwanego dalej Projektem),dofinansowanego z Norweskiego Mechanizm u Finansowego 2014 2021 (85%)oraz z Budżetu Państwa (15%) i wdrażanego w ramach Programu RozwójLokalny.2. Przedmiot zamówienia obejmuj e wskazane w tabeli usługi cateringowe,świadczone w czasie różnych wydarzeń, realizowanych w ramach projektu:

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
16/08/2022 12:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.