Publications Office of the EU
Фpaнция-Malakoff: Оборудване за площадки за игри - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Malakoff: Оборудване за площадки за игри

  • Публикувано
    03/08/2022
  • Срок
    26/09/2022
  • Отваряне на оферти
    27/09/2022
  • Възложено
    29/12/2022
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
ville de Malakoff
Място на изпълнение
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Местоположение на купувача
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Стопански сектор (основен код по CPV)
37535200 Оборудване за площадки за игри
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
600,000.00 EUR
Референтен номер на търга
AO no22-13
Описание

ce marché a pour objet :
- la fourniture de jeux, le montage, la pose
- la mise en oeuvre de sols souples,
- la création de nouvelles aires ou l'amélioration d'aires existantes,
- le déplacement de jeux en conservation,
- la mise en sécurité des installations techniques (jeux et revêtements de sols amortissant).
Ces prestations sont à exécuter dans les espaces extérieurs (parcs, squares, écoles, crèches, centres de loisirs) de la commune de Malakoff, département des Hauts-De-Seine

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://ville-malakoff.e-marchespublics.com
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
27/09/2022 16:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
600,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: kompan
Пощенски адрес: 363 rue Marc Seguin
Град: Dammarie-les-Lys
Пощенски код: 77198
Държава: FRA

Официално наименование: sje
Пощенски адрес: le Poste Blanc - route de Thoiry
Град: Auteuil
Пощенски код: 78770
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.