Publications Office of the EU
Гepмaния-Weißenhorn: Строителни и монтажни работи на вентилационни тръбопроводни инсталации - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Weißenhorn: Строителни и монтажни работи на вентилационни тръбопроводни инсталации

  • Публикувано
    28/02/2022
  • Срок
    25/03/2022
  • Отваряне на оферти
    25/03/2022
  • Възложено
    12/05/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Kreisspitalstiftung Weißenhorn, Stiftungsklinik Weißenhorn
Място на изпълнение
NUTS code: DE279 Neu-Ulm
Местоположение на купувача
NUTS code: DE279 Neu-Ulm
Стопански сектор (основен код по CPV)
45331210 Строителни и монтажни работи на вентилационни тръбопроводни инсталации
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
288,259.46 EUR
Референтен номер на търга
0059.3020.001
Описание

Kliniken der Kreisspitalstiftung Weißenhorn - Zentralisierung AEMP am Standort Weißenhorn - Lüftungsanlage

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/e7e9fc2d-3900-47c3-93d0-79e19b75b73a
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
25/03/2022 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
288,259.46 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Dietrich AG Lüftungs- und Klimatechnik
Пощенски адрес:
Град: Aitrang
Пощенски код: 87648
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.