Publications Office of the EU
Гepмaния-Дрезден: Услуги по проектиране и конструиране на тръбопроводи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Дрезден: Услуги по проектиране и конструиране на тръбопроводи

  • Публикувано
    25/05/2021
  • Срок
    24/06/2021
  • Отваряне на оферти
    24/06/2021
  • Възложено
    18/08/2021
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Landeshauptstadt Dresden, GB Finanzen, Personal und Recht, Zentrales Vergabebüro
Място на изпълнение
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
71322200 Услуги по проектиране и конструиране на тръбопроводи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
309,715.68 EUR
Референтен номер на търга
2021-GB113-00005
Описание

Planungsleistungen der Leistungsphase 3 gem. § 43 i.V.m Anl. 12 HOAI und § 51 i.V.m. Anl. 14 HOAI und folgende besondere Leistungen: Verkehrsführung während der Bauzeit, Vermessung, Umweltschutz, Revisionssicherer Projektraum, Medienerkundung, Koordinierung und Schnittstellenmanagement und Baugrunduntersuchungen für Betriebswasserversorgung Dresden Nord, Abschnitt Düker/Trasse

Метод на подаване
По електронен път чрез:
www.evergabe.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/06/2021 15:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
309,715.68 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: IWB GmbH
Пощенски адрес: Turnerweg 6
Град: Bannewitz
Пощенски код: 01728
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.