Publications Office of the EU
Полша-Jaworzno: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на проводи и на пътища, релсови пътища и самолетни писти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Jaworzno: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на проводи и на пътища, релсови пътища и самолетни писти

  • Публикувано
    17/09/2013
  • Срок
    09/10/2013
  • Отваряне на оферти
    09/10/2013
  • Възложено
    18/12/2013
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: PL22A Katowicki
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45230000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на проводи и на пътища, релсови пътища и самолетни писти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
9,765,037.35 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
6,106,342.65 PLN
Референтен номер на търга
ZZP/ZU/D/76/2013
Описание

Przedmiotem zamówienia jest budowa kanalizacji sanitarnej dla osiedla Bory.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SIWZ.
Wszystkie nazwy własne, znaki handlowe, rozwiązania techniczne objęte prawami patentowymi itp. Użyte w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia nie są wiążące i można stosować urządzenia, materiały lub rozwiązania techniczne równoważne, które spełniają wymagania określone w powyższych Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót i nie gorsze niż materiały, urządzenia lub rozwiązania techniczne tam nazwane i opisane. Wszelkie koszty związane z ewentualnym wprowadzeniem powyższych zmian ponosi Wykonawca.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
09/10/2013 12:10
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
9,765,037.35 PLN
Окончателна договорна стойност
6,106,342.65 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Lider - Przedsiębiorstwo Inżynierii Ochrony Środowiska i Melioracji "HYDROMEL" Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 156 a, 26-200 Końskie, Partner - "BUSKOPOL" S.A. ul. Kilińskiego 41, 28-100 Busko-Zdrój
Пощенски адрес: 26-200 Końskie, ul. Piłsudskiego 156a
Град: Końskie
Пощенски код: 26-200
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.