Publications Office of the EU
Maintenance des torchères du site Seine aval - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Maintenance des torchères du site Seine aval

  • Публикувано
    14/11/2024
  • Срок
    19/12/2024
  • Отваряне на оферти
    20/12/2024
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
SIAAP
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FR101 Paris
Стопански сектор (основен код по CPV)
50530000 Услуги по ремонт и поддържане на машини
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
400,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
23S0254
Описание

Maintenance des torchères du site Seine aval Les prestations font l'objet de 2 lots : Lot n° 1 : Maintenance préventive et corrective des torchères T1 à T5 Lot n° 2 : Maintenance préventive et corrective des 6 nouvelles torchères de marque HOFSTETTER

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://marchespublics.siaap.fr
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://marchespublics.siaap.fr
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
20/12/2024 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.