Publications Office of the EU
Доставка на нови и/или повторно използвани (повторно използване) фиксирани, преносими, хибридни и работни станции за ИТ станции, опции и свързани с тях услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Доставка на нови и/или повторно използвани (повторно използване) фиксирани, преносими, хибридни и работни станции за ИТ станции, опции и свързани с тях услуги

  • Възложено
    27/02/2024
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
VILLE DE PARIS
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: FR101 Paris
Стопански сектор (основен код по CPV)
30230000 Компютърно оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
47,800,000.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Доставка на нови и/или повторно използвани (повторно използване) фиксирани, преносими, хибридни и работни станции за ИТ станции, опции и свързани с тях услуги

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Pertinence de la performance environnementale de l'offre (15%)
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 15
Критерий:
Вид: price
Описание: le prix (60%)
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 60
Критерий:
Вид: quality
Описание: Pertinence de l'organisation mise en œuvre pour la logistique, le suivi des prestations et la prise en compte des évolutions technologiques (25%)
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 25
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
47,800,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: INMAC WSTORE SAS
Пощенски адрес:
Град: Roissy en France
Пощенски код: 95921
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.