Publications Office of the EU
Pyмъния-Bacău: Антинеопластични средства - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pyмъния-Bacău: Антинеопластични средства

  • Възложено
    06/05/2022
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU
Място на изпълнение
NUTS code: RO211 Bacău
Местоположение на купувача
NUTS code: RO211 Bacău
Стопански сектор (основен код по CPV)
33652100 Антинеопластични средства
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
487,037.40
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
481,762.80 RON
Референтен номер на търга
4278728_2022_PAAPD1356407
Описание

CTR FURNIZARE MEDICAMENTE - Oncologie-ATEZOLIZUMABUM 1200 MG-nfp

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
487,037.40
Окончателна договорна стойност
481,762.80 RON
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ROCHE ROMANIA
Пощенски адрес: Strada B-dul Poligrafiei, Nr. 1A
Град: Bucuresti
Пощенски код:
Държава: ROU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.