Publications Office of the EU
България-Раднево: Помпи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

България-Раднево: Помпи

  • Публикувано
    10/10/2017
  • Срок
    14/11/2017
  • Отваряне на оферти
    15/11/2017
  • Възложено
    23/05/2018
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
„Мини Марица-изток“ ЕАД
Място на изпълнение
NUTS code: BG344 Стара Загора
Местоположение на купувача
NUTS code: BG344 Стара Загора
Стопански сектор (основен код по CPV)
42122000 Помпи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
539,746.00 BGN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
533,546.00 BGN
Референтен номер на търга
112/2017
Описание

Доставка чрез покупка на помпени агрегати съгласно техническа спецификация към документацията за участие.
Доставката включва следните изделия:
— помпа, чугун, к-т с ел. дв. 6 кV и ПУ — 720 м3/час — 1 брой,
— помпа, неръжд., 18/10 к-т с ел. дв. 6 кV и ПУ — 720 м3/час — 3 броя.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: „Мини Марица-изток“ ЕАД
Национален регистрационен номер: 833017552
Пощенски адрес: ул. „Георги Димитров“ № 13
Град: Раднево
Код по NUTS: BG344
Пощенски код: 6260
Държава: BGR
Лице за контакт: Нина Михайлова
Основен адрес: http://www.marica-iztok.com/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
15/11/2017 11:00
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
539,746.00 BGN
Окончателна договорна стойност
533,546.00 BGN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: „Витоком“ ЕООД
Пощенски адрес: бул. „Витоша“ № 99, вх. Д, ап. 63
Град: София
Пощенски код: 1408
Държава: BGR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.