Publications Office of the EU
Бeлгия-Антверпен: Ендоскопи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Бeлгия-Антверпен: Ендоскопи

  • Публикувано
    01/07/2017
  • Срок
    17/08/2017
  • Отваряне на оферти
    17/08/2017
  • Възложено
    15/01/2018
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ziekenhuisnetwerk Antwerpen (ZNA) VZW
Място на изпълнение
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Местоположение на купувача
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Стопански сектор (основен код по CPV)
33168100 Ендоскопи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,432,792.43 EUR
Референтен номер на търга
2016/049
Описание

Opdracht voor een raamovereenkomst voor de aankoop en het onderhoud van gastro- en endoscopen voor een periode van 5 jaar.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
17/08/2017 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
1,432,792.43 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Handelskantoor H. De Beukelaer & Co nv
Пощенски адрес: Boomsesteenweg 77
Град: Aartselaar
Пощенски код: 2630
Държава: BEL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.