Publications Office of the EU
Иcпaния-Барселона: Услуги по ремонт и поддържане на инсталации на сгради - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Барселона: Услуги по ремонт и поддържане на инсталации на сгради

  • Публикувано
    11/02/2020
  • Срок
    10/03/2020
  • Отваряне на оферти
    13/03/2020
  • Възложено
    21/07/2023
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Agència de l'Habitatge de Catalunya
Място на изпълнение
NUTS code: ES51 Cataluña
Местоположение на купувача
NUTS code: ES51 Cataluña
Стопански сектор (основен код по CPV)
50700000 Услуги по ремонт и поддържане на инсталации на сгради
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
44,129,234.37 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
13,790,385.74 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
7
Референтен номер на търга
AHC-2020-00047
Описание

Servicio de reparación de viviendas de diferentes grupos y promociones de la AHC y los correspondientes servicios de mantenimiento de viviendas y mantenimientos preventivos y correctivos de alcantarillado, control de plagas, grupos de presión y líneas de vida de los diferentes grupos de viviendas gestionadas por la Agencia de la Vivienda de Cataluña en las zonas B1, B2, B3, B4, G, LL y T.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Agència de l'Habitatge de Catalunya
Пощенски адрес: C/ Diputació, 92
Град: Barcelona
Код по NUTS: ES51
Пощенски код: 08015
Държава: ESP
Основен адрес: http://agenciahabitatge.gencat.cat
По електронен път чрез:
https://contractaciopublica.gencat.cat/ecofin_pscp/AppJava/cap.pscp?reqCode=viewDetail&idCap=5281352
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
13/03/2020 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.