Publications Office of the EU
VE 3.14 Картини - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

VE 3.14 Картини

  • Публикувано
    16/03/2026
  • Срок
    16/04/2026
  • Възложено
    22/06/2026
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ausbildungszentrum Gesundheit und Pflege Havelland GmbH
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE408 Havelland
Стопански сектор (основен код по CPV)
45442110 Работи по боядисване на сгради
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
61,373.10 EUR
Референтен номер на търга
AGP-2.BA-VE3.14
Описание

AGP Havelland GmbH, дъщерно дружество на Havelland Kliniken GmbH и окръг Havelland за обучение и по-нататъшно образование в здравните професии, планира 2. Фаза на изграждане на професионално училище на площадката в Науен. Училището трябва да бъде проектирано в общо 4 влака, като в първата фаза на строителство (завършване през 2019 г.) първите два влака вече са построени. Общо около 1340 кв.м използваемо пространство ще бъде изградено в 2. Строителната фаза е осъществена. Това води до разгъната застроена площ от около 1850 кв.м. За реализацията парцелът е наличен в новия устройствен район "Кецинер Щрасе" в Науен с площ от около 4735 кв.м, което е в рамките на законово валиден устройствен план. Към имота е свързано топлоснабдяването чрез съществуваща локална отоплителна мрежа. Сградата трябва да бъде проектирана за 4-степенно обучение за общопрактикуващ медицински сестри. След първите два влака от 1.BA, третият и четвъртият влак сега се изграждат в разширение. Централните съоръжения от първата строителна фаза (сградна програма, строителни услуги) вече са проектирани за разширяване или разширяване. Представлява триетажно разширение, което е свързано с фронтонната стена на триетажната съществуваща сграда чрез "конектор" от северната страна. Разширението е изработено в масивна конструкция със солиден покрив и не е мазе. Размери на удължението, включително съединителите: Основна площ: прибл. 42 x 16m - разширение: 36m x 16m - Съединител: 6 м х 12 м височина: до приблизително 13,2 m над земната повърхност

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YNPHA3B
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YNPHA3B
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий: Niedrigster Preis
Вид: price
Описание: Niedrigster Preis.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 100.0
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
61,373.10 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Hirsch GmbH
Пощенски адрес:
Град: München
Пощенски код: 81379
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.