Publications Office of the EU
Иpлaндия-Дъблин: Услуги, свързани с околната среда - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иpлaндия-Дъблин: Услуги, свързани с околната среда

  • Публикувано
    05/02/2019
  • Срок
    08/03/2019
  • Отваряне на оферти
    08/03/2019
  • Възложено
    07/05/2019
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Department of Housing, Planning and Local Government
Място на изпълнение
NUTS code: IE042 West
Местоположение на купувача
NUTS code: IE051 Mid-West
Стопански сектор (основен код по CPV)
90700000 Услуги, свързани с околната среда
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
100,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
98,440.00 EUR
Референтен номер на търга
WMAU/2019/1
Описание

Expert advisory services to assist in the consideration of the impact of barriers to fish migration in the lower Shannon catchment and the formulation of applicable options for the improvement of fish migration.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Department of Housing, Planning and Local Government
Национален регистрационен номер: N/A
Пощенски адрес: Custom House
Град: Dublin
Код по NUTS: IE051
Пощенски код: Dublin 1
Държава: IRL
Лице за контакт: Martin Hehir
Основен адрес: http://www.housing.gov.ie
По електронен път чрез:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=141662&B=ETENDERS_SIMPLE
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
08/03/2019 17:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
100,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
98,440.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: CDM Smith Ireland Ltd
Пощенски адрес: 15 Wentworth, Eblana Villas
Град: Dublin 2
Пощенски код: Dublin 2
Държава: IRL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.