Publications Office of the EU
Покупка на право на строеж - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Покупка на право на строеж

  • Възложено
    22/04/2024
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: BG411 София (столица)
Стопански сектор (основен код по CPV)
70123200 Продажба на нежилищни сгради и земя
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
56,410.00 BGN
Референтен номер на търга
381056
Описание

Покупка на право на строеж

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Покупка право на строеж за изграждане на помещение за енергиен обект - вграден трафопост
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
56,410.00 BGN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ЛИДЕР ИНВЕСТМЪНТ - 2016 ООД
Пощенски адрес:
Град: с. Рогош
Пощенски код:
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.