Publications Office of the EU
Итaлия-Cagliari: Услуги по обучение за повишаване квалификацията на персонала - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Итaлия-Cagliari: Услуги по обучение за повишаване квалификацията на персонала

  • Публикувано
    20/07/2012
  • Срок
    20/09/2012
  • Отваряне на оферти
    24/09/2012
  • Възложено
    26/09/2013
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Regione Autonoma della Sardegna. Assessorato del lavoro, formazione professionale, cooperazione e sicurezza sociale
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
80570000 Услуги по обучение за повишаване квалификацията на персонала
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
702,479.35 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
637,500.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Con il presente bando si intende qualificare ed omogeneizzare le competenze presenti sul territorio in materiadi immigrazione e di relazioni interculturali e migliorare la qualità delle prestazioni offerte, così da rafforzare le capacità di accoglienza e integrazione dei cittadini stranieri da parte del territorio sardo, valorizzandone competenze e risorse e favorendo una migliore fruizione da parte dei cittadini immigrati sia dei servizi loro dedicati sia dei servizi generalmente offerti a tutti i cittadini. L'intervento è articolato in 7 aree formative sulla base delle differenti tipologie di destinatari, individuati all'articolo 6 del capitolato d'oneri, diversamente impegnati nella realizzazione di interventi specificamente rivolti alla popolazione immigrata oppure di servizi o attività rivolti all'intera cittadinanza che intercettano anche la popolazione straniera.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/09/2012 09:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
702,479.35 EUR
Окончателна договорна стойност
637,500.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Costituendo RTI con mandataria Associazione Inforjob
Пощенски адрес: Piazza De Gasperi 32
Град: Padova
Пощенски код: 35100
Държава: ITA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.