Publications Office of the EU
Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

  • Възложено
    13/02/2025
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Communauté d'Agglomération Grand Paris Sud
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: FR104 Essonne
Стопански сектор (основен код по CPV)
55520000 Услуги на заведения за приготвяне и доставяне на храна
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
360,000.00 EUR
Референтен номер на търга
2024M034
Описание

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Valeur technique
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 40
Критерий:
Вид: price
Описание: Prix
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 40
Критерий:
Вид: quality
Описание: Qualité gustative et visuelle
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 20
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
360,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Entreprise Adaptée le Relais de Sillery
Пощенски адрес:
Град: Epinay sur Orge
Пощенски код: 91360
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.