Publications Office of the EU
Итaлия-Рим: Посреднически услуги по предоставяне на персонал, включително временна работна ръка - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Итaлия-Рим: Посреднически услуги по предоставяне на персонал, включително временна работна ръка

  • Публикувано
    13/10/2021
  • Срок
    01/12/2021
  • Отменено
    14/01/2022
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Istituto Zooprofilattico Sperimentale del Lazio e della Toscana M. Aleandri
Място на изпълнение
NUTS code: IT Italia
Местоположение на купувача
NUTS code: ITI Centro (IT)
Стопански сектор (основен код по CPV)
79620000 Посреднически услуги по предоставяне на персонал, включително временна работна ръка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
750,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
359/21
Описание

Il servizio ha per oggetto la gestione delle attività di supporto a strutture operative dell'IZSLT.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: PROCEDURA DI GARA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI GESTIONE DELLE ATTIVITA' DI SUPPORTO A STRUTTURE OPERATIVE DELL'IZSLT
Пощенски адрес: Via Appia Nuova 1411
Град: ROMA
Код по NUTS: IT
Пощенски код: 00178
Държава: ITA
Основен адрес: WWW.IZSLT.IT
По електронен път чрез:
https://izslt.maggiolicloud.it/PortaleAppalti
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
03/12/2021 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
750,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.