Publications Office of the EU
Управление на горите - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Управление на горите

  • Публикувано
    17/10/2025
  • Срок
    23/10/2025
  • Отваряне на оферти
    24/10/2025
  • Възложено
    01/01/2026
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Mölndals stad
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Стопански сектор (основен код по CPV)
77231300 Услуги по администриране на горите
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
16,000,000.00 SEK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
KS 596/2025
Описание

Задачата включва управление, планиране и консултации и отговаря за прилагането на мерки за горските стопанства в град Мьолндал. Доставчикът управлява горската земя на града в съответствие с устойчиви принципи и дългосрочни цели за биологично разнообразие, социални ценности и дейности на открито. Администрацията се провежда съгласувано с общината. Комисията включва и разработването на нов план за управление на горите. В момента град Мьолндал притежава около 3300 хектара гори. Избраният горски стопанин отговаря за управлението на горските стопанства на град Mölndal в съответствие със стратегическата насока, определена в „Стратегията за горските стопанства на град Mölndal“. Стратегията ще ръководи управлението и развитието на горите в града. Управителят на горите се консултира активно с град Мьолндал, за да гарантира, че управлението на горите е в съответствие с целите и насоките на града. Вж. приложение 2, Стратегия за горските стопанства на град Mölndal.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=69140&GoTo=Tender
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=69140&GoTo=Tender
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/10/2025 00:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.