Publications Office of the EU
Доставка на научно-изследователска апаратура за научна група 3.1.2. SMART по договор № BG-RRP-2.004-0009-C02, финансиран от ЕС - NextGenerationEU чрез НПВУ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Доставка на научно-изследователска апаратура за научна група 3.1.2. SMART по договор № BG-RRP-2.004-0009-C02, финансиран от ЕС - NextGenerationEU чрез НПВУ

  • Възложено
    20/03/2024
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ-ВАРНА "ПРОФ. Д-Р ПАРАСКЕВ ИВ.СТОЯНОВ"
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: BG331 Варна
Стопански сектор (основен код по CPV)
38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,135,606.00 BGN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
5
Референтен номер на търга
337238
Описание

Предметът на обществената поръчка е избор на изпълнител за доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация и обучение на персонала за работа с апаратурата за обезпечаване на изпълнението на работната програма на научна група 3.1.2. SMART: R&D лаборатория за хранителни добавки по договор № BG-RRP-2.004-0009-C02. Поръчката включва доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация и обучение на персонала за работа, с предварително заявена и конкретизирани по вид и количества апаратура, разделена в пет обособени позиции, както следва: Обособена позиция №1 Раман спектрометър с фурие трансформация – 1 брой; Обособена позиция №2 Ротационен реометър – 1 брой; Обособена позиция №3 Спектрофотометър със сфера за измерване на коефициент на отражение на прахове - 1 брой; Обособена позиция №4 Лабораторна разпрашителна сушилня - 1 брой; Обособена позиция №5 Комплексна система за производство, контрол и анализ на многослойни таблетки - 1 брой. Минималните технически характеристики и окомплектоването на апаратурата са подробно описани в Техническата спецификация (Приложение №1) за съответната обособена позиция. Предлаганата апаратура трябва да бъде с параметри идентични или по-добри от минималните изисквания на Възложителя, посочени в Техническата спецификация (Приложение №1).

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.