Publications Office of the EU
Бeлгия-Намюр: Пощенски услуги, свързани с писма - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Бeлгия-Намюр: Пощенски услуги, свързани с писма

  • Публикувано
    28/09/2018
  • Срок
    12/11/2018
  • Отваряне на оферти
    12/11/2018
  • Възложено
    29/04/2019
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Direction de la gestion mobilière
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: BE352 Arr. Namur
Стопански сектор (основен код по CPV)
64112000 Пощенски услуги, свързани с писма
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
5,230,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
20,920,000.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
SPW-DT51-T0.05.02 18G761-F03_0
Описание

Marché ayant pour objet d'assurer les prestations relatives au traitement du courrier national et international émis par les différents services de la Région wallonne et les Cabinets ministériels du Gouvernement wallon situés sur le territoire de la Région wallonne et sur le territoire de la Région de Bruxelles-Capitale:
— dépôt et enlèvement du courrier;
— expédition du courrier suivant différentes formules d’affranchissement (facturation différée, affranchisseuse, timbres, mailings, port payé par le destinataire);
— fourniture de consommables divers et matériel de manutention (par exemple sacs postaux, casiers, documents types, racks de transport, etc).

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=SPW-DT51-T0.05.02+18G761-F02
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
12/11/2018 10:00
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.