Publications Office of the EU
Открита процедура за възлагане на услугата проектиране, разработване и подпомагане на нова система за персонализирано архивно управление на Националния музей на киното - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Открита процедура за възлагане на услугата проектиране, разработване и подпомагане на нова система за персонализирано архивно управление на Националния музей на киното

  • Възложено
    22/05/2026
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Museo Nazionale del Cinema – Fondazione Maria Adriana Prolo
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ITC11 Torino
Стопански сектор (основен код по CPV)
72230000 Услуги по разработване на поръчков (клиентски) софтуер
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
462,450.00 EUR
Референтен номер на търга
eb88e5a7-4421-46f9-89ee-59d066c80910@1164-G-1636
Описание

Открита процедура

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Offerta economicamente più vantaggiosa
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 70
Критерий:
Вид: price
Описание: Offerta economicamente più vantaggiosa
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 30
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
462,450.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: 3x1010 s.r.l.
Пощенски адрес:
Град: Torino
Пощенски код: 10128
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.