Publications Office of the EU
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Siedlce w roku 2025 - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Siedlce w roku 2025

  • Обявено
    18/09/2024
  • Публикувано
    06/11/2024
  • Срок
    21/11/2024
  • Отваряне на оферти
    21/11/2024
  • Възложено
    30/01/2025
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Siedlce
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL925 Siedlecki
Стопански сектор (основен код по CPV)
77200000 Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
5,589,567.00 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
5
Референтен номер на търга
ZG.270.16.2024
Описание

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust.1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn. : Dz. U. z 2024 r. poz. 530 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa, gospodarki łąkowo rolnej, zadrzewienia, uboczne użytkowanie lasu oraz melioracje wodne.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?ZamawiajacyId=b861b20f-cbe7-46e2-8f67-32f91be8b67b
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?ZamawiajacyId=b861b20f-cbe7-46e2-8f67-32f91be8b67b
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
21/11/2024 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.