Publications Office of the EU
Норвегия-Осло: Консултантски услуги по ефективност на електрически системи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Норвегия-Осло: Консултантски услуги по ефективност на електрически системи

  • Публикувано
    10/03/2023
  • Срок
    13/04/2023
  • Отваряне на оферти
    13/04/2023
  • Възложено
    12/06/2023
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Oslo kommune v/ Oslobygg KF
Място на изпълнение
NUTS code: NO081 Oslo
Местоположение на купувача
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Стопански сектор (основен код по CPV)
71314300 Консултантски услуги по ефективност на електрически системи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
26,000,000.00 NOK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
48,384,000.00 NOK
Референтен номер на търга
23/1119
Описание

Oslo Municipality, c/o Oslobgyy KF, hereafter called the contracting authority, invites tenderers to participate in an open tender contest for a framework agreement for ENØK mapping, energy labelling, and associate consultancy services.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Oslo kommune v/ Oslobygg KF
Национален регистрационен номер: 924 599 545
Пощенски адрес: Grenseveien 78C
Град: Oslo
Код по NUTS: NO08
Пощенски код: 0661
Държава: NOR
Лице за контакт: Kasper Johns
Основен адрес: https://www.oslo.kommune.no/etater-foretak-og-ombud/oslobygg/
По електронен път чрез:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=355347&B=OSLO
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
13/04/2023 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
26,000,000.00 NOK
Окончателна договорна стойност
48,384,000.00 NOK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: COWI AS
Пощенски адрес: Karvesvingen 2
Град: OSLO
Пощенски код: 0579
Държава: NOR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.